Холодильник Heinner HC-V336XF+ нержавіюча сталь
Фото 6 |
Heinner HC-V336XF+ нержавіюча сталь білий нержавіюча сталь |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Heinner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Heinner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Heinner HC-V336XF+ нержавіюча сталь
Усі ціни 17 →Heinner Heinner HC-V336XF+ | 16 699 грн. |
Холодильник HEINNER HC-V336XF | 15 358 грн. |
Холодильник Heinner HC-V336XF+ | 15 258 грн. |
Холодильник heinner hc-v336xf+ | 16 544 грн. |
Холодильник HEINNER HC-V336XF+ | 16 699 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Heinner HC-V336XF+
Ціни на Heinner HC-V336XF+ |
---|---|---|---|---|
Heinner HC-V336F+ білий | від 14 823 грн. | 16 пропозицій | ||
Heinner HC-V336XF+ нержавіюча сталь | від 15 177 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →