Холодильник Heinner HC-V336F+ білий
Фото 5 |
Heinner HC-V336F+ білий 2022 рік білий нержавіюча сталь |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Heinner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Heinner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Heinner HC-V336F+ білий
Усі ціни 16 →Heinner Heinner HC-V336F+ | 16 095 грн. |
Холодильник HEINNER HC-V336F | 14 976 грн. |
Холодильник Heinner HC-V336F+ | 14 823 грн. |
Холодильник heinner hc-v336f+ | 16 178 грн. |
Холодильник HEINNER HC-V336F+ | 14 499 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Heinner HC-V336F+
Ціни на Heinner HC-V336F+ |
---|---|---|---|---|
Heinner HC-V336F+ білий | від 14 499 грн. | 17 пропозицій | ||
Heinner HC-V336XF+ нержавіюча сталь | від 15 201 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →