Холодильник Indesit LI 8 S1E W білий (859991627870)
Фото 4 |
Indesit LI 8 S1E W білий 2022 рік |
|
Окремий 2-камерний холодильник поповнив модельний ряд Indesit 2022 і представляє рішення середнього цінового сегмента. Модель при габаритах 189x60x66 см може похвалитися об'ємом 339 літрів, а цього точно має бути достатньо сім'ям із двох-трьох осіб. Рівень шуму знаходиться на середньому рівні (клас С та значення до 39 дБ), а енергоспоживання відповідає оцінці F (аналогічно A+ за знайомим маркуванням) з річним показником 301 кВт*год.
При дефіциті кухонного простору стане в нагоді те, що холодильник Indesit LI 8 S1E W має приховані дверні ручки і допускає перевішування дверей. Морозильне відділення на 111 л знаходиться знизу, воно передбачає 3 висувні прозорі контейнери, характеризується невеликою продуктивністю (заморожує 5 кг продуктів за добу), але хорошим автономним збереженням холоду (до 24 годин). 228-літрова холодильна камера розділена на 5 зон, включаючи 4 відкриті полиці та бокс для овочів та фруктів. Це відділення має LED-освітлення і не вимагає ручного розморожування (на відміну від морозилки). Також варто відзначити, що крім версії в білому кольорі у продажу зустрічаються і споріднені варіації в інших кольорах, у тому числі в сріблястому або чорному.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Indesit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Indesit.
Купити Indesit LI 8 S1E W білий
Усі ціни 62 →Indesit Indesit LI8S1EW | 15 899 грн. |
Холодильник Indesit LI8 S1E W | 15 999 грн. |
Indesit LI8 S1E W холодильник Low Frost, ICON, LED індикація, висота 189 с | 14 459 грн. |
INDESIT LI8S1EW | 14 610 грн. |
Холодильник Indesit LI8S1EW | 15 999 грн. |
Модификації Indesit LI 8 S1E W
Ціни на Indesit LI 8 S1E W |
---|---|---|---|---|
Indesit LI 8 S1E W білий | від 13 899 грн. | 62 пропозиції | ||
Indesit LI 8 S1E X нержавіюча сталь | від 17 520 грн. | 5 пропозицій | ||
Indesit LI 8 S1E S сріблястий | від 13 849 грн. | 61 пропозиція | ||
Indesit LI 8 S1E K чорний | від 15 920 грн. | 7 пропозицій |