Морозильний лар Heinner HCF-200CNHF+ 198 л
Фото 5 |
Heinner HCF-200CNHF+ |
|
Містка морозильна скриня, примітна зручною сенсорною панеллю управління п можливістю роботи навіть у неопалюваних приміщеннях. Модель була представлена на ринку у 2023 році та позиціонується виробником у нижній сегмент середнього цінового діапазону. Блок налаштування представлений зручною сенсорною панеллю управління, передбачена окрема кнопка для увімкнення режиму суперзаморозки.
Важливо звернути увагу, що агрегат розрахований на надійну і безперебійну роботу при температурі навколишнього середовища до –15 ℃. Морозильна скриня Heinner HCF-200CNHF+ дозволяє зберігати продукти з максимальним комфортом. На дверцятах передбачено замок. Є світлодіодне підсвічування. Дверна стулка легко фіксується на потрібній висоті. Роликова основа дозволяє легко пересувати агрегат монтажним майданчиком. Блок налаштування винесено у нижню частину лицьової панелі. Панель управління розташована під кутом, що дає змогу добре бачити індикацію зверху. Дренаж має злив з висувною трубкою, завдяки чому талу воду можна зручно спускати в резервуар. Робочий об'єм морозильної шафи становить 198 л.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Heinner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Heinner.
Купити Heinner HCF-200CNHF+ 198 л
Усі ціни 21 →Морозильна скриня HEINNER HCF-200CNHF | 8 485 грн. |
Морозильный ларь Heinner HCF-200CNHF+ | 8 131 грн. |
Морозильный ларь Heinner HCF-200CNHF+ | 9 477 грн. |
Морозильный ларь heinner hcf-200cnhf+ | 9 266 грн. |
Heinner Heinner HCF-200CNHF+ | 9 120 грн. |
Модификації Heinner HCF-200CNHF+
Ціни на Heinner HCF-200CNHF+ |
---|---|---|---|---|
Heinner HCF-200CNHF+ 198 л | від 7 999 грн. | 22 пропозиції | ||
Heinner HCF-287CNHF+ 287 л | від 11 013 грн. | 2 пропозиції | ||
Heinner HCF-371CNHF+ 371 л | від 14 999 грн. | 5 пропозицій |