Морозильний лар EDLER ED-250A 242 л
EDLER ED-250A |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EDLER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EDLER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EDLER ED-250A 242 л
Морозильна скриня Edler ED-250A 242л | 9 299 грн. |
Морозильный ларь EDLER ED-250A | 8 600 грн. |
Морозильна скриня Edler ED-250A 242л | 10 439 грн. |
Гарна скриня як ззовні так і всередині. Показала собі добре все морозити й досить швидко бо ця модель для тропічного клімату то в нас працює ще краще й швидше! Є отвір для стоку води вихід ззаду камери що як на мою думку трішки неудобно якщо вона поставлена щільно до стіни та меблів! А взагалі модель гарна! Гарна ціна та досить продуктивна! Механічний регулятор! Високий клас термоізоляції! Не виявлено! |
Додати відгук
Модификації EDLER ED-250A
Ціни на EDLER ED-250A |
---|---|---|---|---|
EDLER ED-150A 142 л | від 6 599 грн. | 4 пропозиції | ||
EDLER ED-200A 195 л | від 7 390 грн. | 18 пропозицій | ||
EDLER ED-250A 242 л | від 8 600 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →