Морозильний лар Liberton LCF 200 H 200 л
Liberton LCF 200 H 100 л200 л |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liberton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liberton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liberton LCF 200 H 200 л
Усі ціни 23 →LIBERTON LCF-200H | 7 562 грн. |
Морозильна скриня Liberton LCF-200H | 8 299 грн. |
LIBERTON LCF-200H | 7 524 грн. |
Морозильный ларь Liberton LCF-200H | 8 599 грн. |
Морозильний ларь Liberton lcf-200h, White, общий объем 200l, управление ме | 8 629 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Liberton LCF 200 H
Ціни на Liberton LCF 200 H |
---|---|---|---|---|
Liberton LCF 100 H 100 л | від 5 699 грн. | 20 пропозицій | ||
Liberton LCF 200 H 200 л | від 7 486 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →