Всесезонна шина HIFLY All-Turi 221 235/55 R17 103V
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
HIFLY All-Turi 221 235/55 R17 103V 235/55 R17 103 V 235/55 R17 103 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HIFLY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HIFLY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HIFLY All-Turi 221 235/55 R17 103V
Усі ціни 26 →Hifly All-turi 221 (235/55R17 103V) | 2 766 грн. |
Hifly All-Turi 221 235/55 R17 103V | 3 090 грн. |
Всесезонные шины Hifly All-Turi 221 235/55 R17 103V XL 1001200019 | 2 827 грн. |
HIFLY All-Turi 221 235/55R17 103V | 2 808 грн. |
Всесезонна шина HIFLY All-turi 221 235/55R17 103V | 2 718 грн. |
ще 20 пропозицій
Купуючи в кінці літа 2018, показали собі чудово як на мокрому асвальті так і на снігу. Мокрий асвальт тримають просто супер, навіть у поворотах на швидкості 100км машину не зносити, зимою показали собі теж добре, сніг гребли спокійно, тільки на голольоді починали ковзати. Однозначно рекомендую цю гуму до покупки. Брав R14 175/65 тихі, добре тримають мокру дорогу, ізносостійкі, ціна, якість погано тримають ожеледь Михайло Дармограй: користуюся HIFLY All-Turi 221 175/65 R14 82T більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації HIFLY All-Turi 221 235/55 R17 103V
Ціни на HIFLY All-Turi 221 235/55 R17 103V |
---|---|---|---|---|
HIFLY All-Turi 221 235/55 R17 103V | від 2 718 грн. | 26 пропозицій | ||
HIFLY All-Turi 221 235/55 R17 103W | від 2 699 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →