Всесезонна шина HIFLY All-Transit 215/65 R16C 109T
Фото 5 |
Виберіть розмір шин
HIFLY All-Transit 215/65 R16C 109T 215/65 R16 109 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HIFLY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HIFLY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HIFLY All-Transit 215/65 R16C 109T
Усі ціни 22 →Шина Hifly All-Transit 215/65 R16C 109/107T | 2 495 грн. |
Hifly All-Transit 215/65 R16C 109/107T | 2 613 грн. |
Hifly All-transit (215/65R16C 109T) | 2 540 грн. |
Hifly All-Transit 215/65 R16C 109/107T | 2 848 грн. |
Всесезонные шины Hifly All-Transit 215/65 R16C 109/107T 1001122864 | 2 578 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації HIFLY All-Transit 215/65 R16C 109T
Ціни на HIFLY All-Transit 215/65 R16C 109T |
---|---|---|---|---|
HIFLY All-Transit 215/65 R16C 109T | від 2 495 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →