Літня шина HIFLY HF 805 235/55 R17 103W
Відео 2Фото 10 |
Виберіть розмір шин
HIFLY HF 805 235/55 R17 103W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HIFLY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HIFLY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HIFLY HF 805 235/55 R17 103W
Усі ціни 30 →Шина Hifly HF805 235/55 R17 103W XL | 2 500 грн. |
Hifly HF805 235/55 R17 103W XL | 2 592 грн. |
Hifly HF805 235/55 R17 103W | 2 849 грн. |
Летние шины Hifly HF805 235/55 ZR17 103W XL 1000974412 | 2 614 грн. |
Hifly HF 805 (235/55R17 103W) | 2 554 грн. |
ще 20 пропозицій
1 0 2 5 |
205/50 R16 Купив на початку 19 року за 20 тис. перед стерся в мотлох! причому саме центр гуми. тобто на швидкості відцентровою силою гуму видує в яйце. немає жахлива якість та зносостійкість користуюся HIFLY HF 805 205/50 R16 91W кілька місяців |
Показано 1 з 10 відгуків
ще 9 відгуків
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →