Панель для виклику Hikvision DS-KV8102-IM
Фото 3 |
Hikvision DS-KV8102-IM |
|
Роз'єм RS-485. Підтримка PoE (з додатковим комутатором)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-KV8102-IM
1.3Мп IP вызывная панель со считывателем DS-KV8102-IM | 6 407 грн. |
1.3Мп IP виклична панель зі зчитувачем DS-KV8102-IM | 6 407 грн. |
Hikvision DS-KV8102-IM | 6 407 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →