Панель для виклику Hikvision DS-KD9203-E6
Hikvision DS-KD9203-E6 |
|
Функція розпізнавання осіб дозволяє організувати доступ без карт і кодів. У пам'ять можна внести до 5000 осіб.2 камери.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-KD9203-E6
Усі ціни 6 →Hikvision DS-KD9203-E6 | 17 161 грн. |
2 МП IP виклична панель DS-KD9203-E6 | 17 160 грн. |
DS-KD9203-E6 Hikvision | 22 316 грн. |
IP виклична панель зі зчитувачем обличчя Hikvision DS-KD9203-E6, 2Мп | 17 116 грн. |
DS-KD9203-E6 2Мп IP панель виклику з зчитувачем особи | 18 040 грн. |
2Мп IP панель виклику DS-KD9203-E6 | 17 600 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →