Домофон Hikvision DS-KM8301
Фото 4 |
Hikvision DS-KM8301 |
|
Вбудована камера 0.3 МП (640x480 пікс.), 25 к/с; H. 264. Порт RS-485. USB вхід. Можливість дзвонити на домофони мешканців. Можливість підключення до 1000 викличних панелей індивідуальних і до 100 багатоабонентських.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-KM8301
Усі ціни 14 →IP майстер-станція Hikvision DS-KM8301 для IP-домофонів | 32 136 грн. |
7" IP мастер станция DS-KM8301 | 32 136 грн. |
Монітор Hikvision Stacja Główna Do Zarządzania Wideodomofonami Ip Ds-Km830 | 58 343 грн. |
Монітор майстер станція сенсорний LCD екран 7" Hikvision DS-KM8301 | 32 136 грн. |
Hikvision Stacja Główna Do Zarządzania Wideodomofonami Ip Ds-Km8301 | 56 920 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →