Панель для виклику Hikvision DS-KD8003-IME1/S
Hikvision DS-KD8003-IME1/S |
|
Підтримка підключення додаткових модулів розширення (наприклад, зчитування карт, набір додаткових абонентів). 1x RS-485. Об'єктив риб'яче око.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-KD8003-IME1/S
Усі ціни 16 →Відеопанель DS-KD8003-IME1/S/Surface/Flush Hikvision | 6 160 грн. |
Hikvision DS-KD8003-IME1/S | 6 160 грн. |
DS-KD8003-IME1/S 2МП модульна викликова IP панель DS-KD8003-IME1/S | 6 160 грн. |
IP-відеопанель 2 Мп Hikvision DS-KD8003-IME1/S для IP-домофонів | 6 006 грн. |
2МП модульна викликова IP панель DS-KD8003-IME1/S | 6 006 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →