Панель для виклику Hikvision DS-KB2411T-IM
Фото 3 |
Hikvision DS-KB2411T-IM |
|
Підтримує 2 домофони.
Роздільна здатність камери 1920x1080, роздільна здатність потоку 960x576.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-KB2411T-IM
Усі ціни 13 →Hikvision DS-KB2411T-IM аналогова дверна станція Sale | 1 861 грн. |
Відеопанель DS-KB2411T-IM Hikvision | 1 908 грн. |
Hikvision DS-KB2411T-IM — Аналогова дверна станція з мікрофоном | 1 908 грн. |
Аналогова дверна станція DS-KB2411T-IM | 1 861 грн. |
Аналогова панель виклику Hikvision DS-KB2411T-IM | 1 849 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →