Домофон NeoLight Kappa HD
Фото 8 |
NeoLight Kappa HD |
|
Підтримує дві конфігурації підключення: 2 викличні панелі і 2 відеокамери, або 1 виклична панель і 3 відеокамери. Підтримка режиму "аудіоняня" дозволяє прослуховувати підключені монітори.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NeoLight 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NeoLight.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NeoLight Kappa HD
Усі ціни 43 →NeoLight Kappa Hd | 4 596 грн. |
NeoLight Kappa Hd | 4 596 грн. |
Відеодомофон 7" NeoLight KAPPA HD із вбудованим БКЗ | 4 480 грн. |
7ми дюймовый Full HD видеодомофон без памяти NeoLight KAPPA HD белый | 4 480 грн. |
NeoLight KAPPA HD KIT Silver 99-00009373 | 7 399 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →