Панель для виклику Hikvision DS-KD9613-E6
Hikvision DS-KD9613-E6 |
|
Оснащується 10 " сенсорним дисплеєм. Дві камери. Розпізнавання облич.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-KD9613-E6
Hikvision с функцией распознавания лиц DS-KD9613-E6 | 35 899 грн. |
Hikvision з функцією розпізнавання облич DS-KD9613-E6 | 35 899 грн. |
Багатоабонентська IP-відеопанель Hikvision DS-KD9613-E6 з функцією розпізн | 35 000 грн. |
Виклична ІР панель Hikvision DS-KD9613-E6 | 35 000 грн. |
Виклична панель з розпізнаванням облич Hikvision DS-KD9613-E6 | 34 910 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →