Панель для виклику Hikvision DS-KV6103-PE1
Відео 2 |
Hikvision DS-KV6103-PE1 |
|
Підтримка PoE.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-KV6103-PE1
Усі ціни 19 →Hikvision DS-KV6103-PE1 (B) панель вызова ІP домофонии Эксклюзив | 5 321 грн. |
Панель виклику Hikvision DS-KV6103-PE1(С) | 5 600 грн. |
2Мп IP панель вызова с PoE Hikvision DS-KV6103-PE1(С) DS-KV6103-PE1(С) | 5 460 грн. |
IP виклична панель Hikvision DS-KV6103-PE1(С) DS-KV6103-PE1(С) | 5 600 грн. |
Панель виклику Hikvision DS-KV6103-PE1(С) DS-KV6103-PE1(С) | 5 600 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →