Кондиціонер Daikin Comfora FTXP20M/RXP20M 20 м²
Фото 6 |
Daikin Comfora FTXP20M/RXP20M 20 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:20 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:клас охолодження A++, обігріву A++
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Comfora FTXP20M/RXP20M
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daikin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daikin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daikin Comfora FTXP20M/RXP20M 20 м²
Усі ціни 8 →Кондиционер Daikin Comfora FTXP20M/RXP20M | 29 274 грн. |
Кондиціонер Daikin FTXP20M/RXP20M | 32 590 грн. |
Кондиціонер спліт-система Daikin FTXP20M/RXP20M 240820231285 | 40 529 грн. |
Кондиціонер DAIKIN FTXP20M/RXP20M | 40 529 грн. |
Кондиціонер Daikin FTXP20M/RXP20M | 32 592 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Daikin Comfora FTXP20M/RXP20M
Ціни на Daikin Comfora FTXP20M/RXP20M |
---|---|---|---|---|
Daikin Comfora FTXP20M/RXP20M 20 м² | від 29 274 грн. | 8 пропозицій | ||
Daikin Comfora FTXP25M/RXP25M 25 м² | від 33 920 грн. | 5 пропозицій | ||
Daikin Comfora FTXP35M/RXP35M 35 м² | від 36 160 грн. | 6 пропозицій | ||
Daikin Comfora FTXP50M/RXP50M 50 м² | від 67 569 грн. | 9 пропозицій | ||
Daikin Comfora FTXP60M/RXP60M 60 м² | від 80 356 грн. | 11 пропозицій | ||
Daikin Comfora FTXP71M/RXP71M 71 м² | від 93 776 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →