Кондиціонер Samsung Nordic AR09NXPDPWKNEE 25 м²
Фото 10 |
Samsung Nordic AR09NXPDPWKNEE 25 м²
25 м²35 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
t обігріву:від -30 °C
Споживання:670/860 Вт, клас охолодження A+++, обігріву A++
Функції:нічний режим, іонізація, управління зі смартфона
Потужний потік повітря, дальність до 14 м. Регулювання повітряного потоку по горизонталі і по вертикалі.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Nordic AR09NXPDPWKNEE
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung Nordic AR09NXPDPWKNEE 25 м²
Усі ціни 19 →Samsung Samsung Nordic WiFi VirusDoctor AR09NXPDPWKNEE | 33 999 грн. |
Кондиционер Samsung Nordic AR09NXPDPWKNEE | 33 999 грн. |
Кондиціонер спліт-система Samsung Nordic Wi-Fi AR09NXPDPWKNEE SA-0015 | 33 999 грн. |
Кондиціонер Samsung AR09NXPDPWKNEE | 33 999 грн. |
Кондиціонер Samsung AR09NXPDPWKNEE | 33 999 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Samsung Nordic AR09NXPDPWKNEE
Ціни на Samsung Nordic AR09NXPDPWKNEE |
---|---|---|---|---|
Samsung Nordic AR09NXPDPWKNEE 25 м² | від 30 668 грн. | 19 пропозицій | ||
Samsung Nordic AR12NXPDPWKNEE 35 м² | від 28 050 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →