Жорсткий диск WD Ultrastar DC HA210 HUS722T2TALA604 2 ТБ
WD Ultrastar DC HA210 HUS722T2TALA604 2 ТБ 1 ТБ2 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Ultrastar DC HA210 HUS722T2TALA604 2 ТБ
Усі ціни 18 →Жорсткий диск WD Ultrastar 7K2 2 TB (HUS722T2TALA604/1W10002) | 3 922 грн. |
Внутренний жесткий диск Western Digital 2TB (1W10002 / HUS722T2TALA604) | 3 746 грн. |
Жорсткий диск 3.5" WD Ultrastar DC HA210 2TB SATA/128MB (HUS722T2TALA604/1 | 5 429 грн. |
Жорсткий диск WD Ultrastar 7K2 2 TB (HUS722T2TALA604 / 1W10002) Ultrastar | 4 126 грн. |
Жорсткий диск wd Ultrastar 7k2 2 tb (hus722t2tala604/1w10002) | 5 901 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації WD Ultrastar DC HA210 HUS722T2TALA604
Ціни на WD Ultrastar DC HA210 HUS722T2TALA604 |
---|---|---|---|---|
WD Ultrastar DC HA210 HUS722T1TALA604 1 ТБ | від 3 394 грн. | 7 пропозицій | ||
WD Ultrastar DC HA210 HUS722T2TALA604 2 ТБ | від 3 583 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →