Жорсткий диск Toshiba MG04ACAxxxxE MG04ACA200E 2 ТБ
Toshiba MG04ACAxxxxE MG04ACA200E 2 ТБ 2 ТБ6 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toshiba MG04ACAxxxxE MG04ACA200E 2 ТБ
Усі ціни 31 →Жесткий диск 3.5" 2TB TOSHIBA (MG04ACA200E) | 5 206 грн. |
Жорсткий диск TOSHIBA 2TB 7200rpm 128MB 3.5' SATA III (MG04ACA200E) MG04AC | 4 430 грн. |
Внутренний жесткий диск Toshiba MG04ACA200E | 4 497 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Toshiba MG04ACA200E | 4 540 грн. |
Жорсткий диск 3.5" TOSHIBA MG04 2TB SATA/128MB (MG04ACA200E) | 4 629 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Toshiba MG04ACAxxxxE MG04ACA200E
Ціни на Toshiba MG04ACAxxxxE MG04ACA200E |
---|---|---|---|---|
Toshiba MG04ACAxxxxE MG04ACA200E 2 ТБ | від 4 404 грн. | 31 пропозиція | ||
Toshiba MG04ACAxxxxE MG04ACA600E 6 ТБ | від 11 996 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →