Кондиціонер Hitachi RAS-18LH1/RAC-18LH1 50 м²
Товар застарів 22 220 грн. Тип: спліт-система; Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція; Площа приміщення (м²): 50; Споживана потужність (охолодження/нагрів): 1730/1750; Потужність в режимі охолодження (Вт): 5100; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 5700; Циркуляція (м³/год): 810; Рівень шуму (макс/мін) (дБ): 45/37 |
Hitachi RAS-18LH1/RAC-18LH1 50 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
Споживання:1730/1750 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики RAS-18LH1/RAC-18LH1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hitachi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hitachi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості кондиціонера Hitachi RAS-18LH1/RAC-18LH1:
Таймер нічного режиму
Дозволяє встановити час відключення кондиціонера. До того ж вентилятор кондиціонера працює на мінімальних обертах, створюючи мінімум шуму.
- Функція запам'ятовування останніх налаштувань
- Інтенсивний режим
- Безшумний режим
- Захист від обмерзання
- Роторний компресор
- Можливість регулювання напряму повітряного потоку
Таймер нічного режиму
Модификації Hitachi RAS-18LH1/RAC-18LH1
Ціни на Hitachi RAS-18LH1/RAC-18LH1 |
---|---|---|---|---|
Hitachi RAS-08LH1/RAC-08LH1 20 м² | від 8 180 грн. |
Hitachi RAS-10LH1/RAC-10LH1 30 м² | від 8 887 грн. |
Hitachi RAS-14LH1/RAC-14LH1 35 м² | від 9 190 грн. |