Кондиціонер AUX ASW-H18A4/FAR1 53 м²
AUX ASW-H18A4/FAR1 53 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:53 м²
t обігріву:від -8 °C
Споживання:1656/1509 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики ASW-H18A4/FAR1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AUX ASW-H18A4/FAR1 53 м²
Усі ціни 10 →Кондиціонер AUX ASW-H18A4/FAR1 | 18 000 грн. |
Кондиціонер AUX ASW-H18A4/FAR1 | 13 702 грн. |
Кондиціонер AUX ASW-H18A4/FAR1 | 19 500 грн. |
Кондиціонер AUX ASW-H18A4/FAR1 | 18 350 грн. |
Кондиционер AUX FREEDOM ASW-H18A4/FAR1 | 22 999 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації AUX ASW-H18A4/FAR1
Ціни на AUX ASW-H18A4/FAR1 |
---|---|---|---|---|
AUX ASW-H07B4/FAR1 21 м² | від 10 999 грн. | 1 пропозиція | ||
AUX ASW-H09A4/FAR1 26 м² | від 7 590 грн. | 7 пропозицій | ||
AUX ASW-H12A4/FAR1 35 м² | від 10 468 грн. | 22 пропозиції | ||
AUX ASW-H18A4/FAR1 53 м² | від 13 702 грн. | 10 пропозицій | ||
AUX ASW-H24B4/FAR1 70 м² | від 17 090 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →