Кондиціонер Cooper&Hunter Eco Plazma CH-S18LKP 48 м²
Очікується у продажу 23 000 грн. Тип: спліт-система; Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція; Площа приміщення (м²): 48; Потужність в режимі охолодження (Вт): 4800; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 5200; Циркуляція (м³/год): 650; Рівень шуму (макс/мін) (дБ): 32/-; Функції: автовибір режиму роботи; таймер |
Cooper&Hunter Eco Plazma CH-S18LKP 48 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:48 м²
t обігріву:від -7 °C
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Eco Plazma CH-S18LKP
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
1 3 0 1 |
Купив кондиціонер навесні минулого року, два сезони вже відпрацював і думка чітка вже є – кондиціонер явний бюджет, навіть на холод дуже сильно і коли хочеться поставити на мінімалку – не виходить, потрібно повністю відключати. Обігрівом я теж не задоволений - слабкувато, два простенькі конвектори за тисячу гривень обігрівають кімнату краще. Кондиціонер не можна назвати тихим. В іншому ж нормальний недорогий прилад, якщо сильно не чіплятися, то влітку забудете що таке спека будинку. ціна, зовнішній вигляд, функціонал шумить, погано гріє, занадто сильне обігрів навіть на малих обертах користуюся Cooper&Hunter Eco Plazma CH-S09LKP місяць і більше рекомендую не купувати |
Показано 1 з 5 відгуків
ще 4 відгуки
Додаткові функції і можливості кондиціонера Cooper&Hunter Eco Plazma CH-S18LKP:
- Автоматична система захисту від обмерзання
- Інтенсивний режим
- Ширококутні жалюзі
- Захист від протягів
- Антикорозійне покриття корпусу зовнішнього блока
- Бактерацидное покриття пульта ДУ
- Система стабілізації напруги
- Блокування управління
- Фільтр з активованого вугілля "Анти-запах"
- Фільтр «Антибактерицидну подавитель»
- Фільтр «Нано-титановий антіхіміческій каталізатор»
- Пиловловлюючий фільтр
Модификації Cooper&Hunter Eco Plazma CH-S18LKP
Ціни на Cooper&Hunter Eco Plazma CH-S18LKP |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Eco Plazma CH-S07LKP 20 м² | від 8 019 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter Eco Plazma CH-S09LKP 25 м² | від 8 096 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Eco Plazma CH-S12LKP 32 м² | від 8 664 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter Eco Plazma CH-S24LKP 66 м² | від 16 538 грн. | 1 пропозиція |