Кондиціонер Ballu Platinum BSPI-18HN1/WT/EU 50 м²
Відео 4Фото 4 |
Ballu Platinum BSPI-18HN1/WT/EU 50 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
Функції:нічний режим, іонізація
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Platinum BSPI-18HN1/WT/EU
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ballu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ballu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відмінний кондиціонер... все як в описі. Дуже тихий, інверторний, є функція обігріву, коли у новому будинку не підключили опалення, рятував…. -10 не проблема. В інтер'єрі добре виглядає. Абсолютно ніяких запахів пластику тощо. Трохи заплутана інструкція час не міг виставити ))) але це дрібниці. Serj Vo: користуюся Ballu Platinum BSPI-13HN1/WT/EU більше року |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Ballu Platinum BSPI-18HN1/WT/EU
Ціни на Ballu Platinum BSPI-18HN1/WT/EU |
---|---|---|---|---|
Ballu Platinum BSPI-10HN1/WT/EU 29 м² | від 10 591 грн. | 5 пропозицій | ||
Ballu Platinum BSPI-13HN1/WT/EU 35 м² | від 12 420 грн. | 5 пропозицій | ||
Ballu Platinum BSPI-18HN1/WT/EU 50 м² | від 21 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Ballu Platinum BSPI-24HN1/WT/EU 65 м² | від 19 000 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →