Hoco W39 Cat Ear
Фото 11 |
Hoco W39 Cat Ear |
|
Яскраві дитячі навушники характерної конструкції котячі вушка. Модель відноситься до рішень накладного типу з можливістю складання (для зручності зберігання та перенесення). Підключення навушників до джерела аудіосигналу виконується як за бездротовим протоколом Bluetooth v 5.3, так і традиційним кабельним способом - провід зі штекером mini-Jack (3.5 мм) виконаний знімним. Автономне живлення Hoco W39 Cat Ear в режимі Bluetooth-сполучення забезпечується протягом до 10 годин з увімкненим підсвічуванням і до 12 годин без неї.
Навушники живляться від вбудованого акумулятора ємністю 400 мАгод. Корпус моделі виготовляється з міцного ABS-пластику, амбушюри - з приємної на дотик екошкіри. З особливостей навушників слід зазначити обмеження порога гучності лише на рівні до 85 дБ — щоб зашкодити чутливому дитячому слуху. Керування роботою «котячих вушок» зав'язане на кнопки, що дозволяють відповідати або завершувати дзвінки, ставити відтворення на паузу, змінювати гучність музики, перемикати треки. До того ж навушники недорого стоять.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Купити Hoco W39 Cat Ear
Усі ціни 84 →Навушники Hoco W39 Cat Ear Stereo Bluetooth Headphones Blue (779250) | 619 грн. |
Навушники бездротові Hoco W39 Cat Ear Purple | 699 грн. |
Наушники Hoco W39 Cute Cat Ear Blue | 588 грн. |
Hoco W39 CAT Ear Bluetooth Purple | 799 грн. |
Навушники Hoco W39 Cat ear kids Blue | 899 грн. |