Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Смарт годинники та фітнес браслети   /   Hoco
Дитячий годинник

Hoco Y100

Фото - Смарт годинник Hoco Y100
Фото 8
Hoco Y100
2024 рікSIM картанемає пульсометраввімкнення мікрофонакамера
Батькам:SOS, геозона
Дисплей:1.44 ", 128x128 пікс., TFT
Корпус:пластик
Здоров'я:немає пульсометра
Всі характеристики
Характеристики Y100
Основне
Типмаячок для дітей
Телефонія
Підтримка SIM картnano-SIM
Стандарт зв'язку2G (GSM)
Дзвінки та оповіщеннясповіщення
звуковий сигнал
вбудований мікрофон
вбудований динамік
Спорт і туризм
Батьківський контроль
Віддалений трекінгGSM+GPS
Контроль периметра (геозона)
Віддалене ввімкнення мікрофону
Кнопка SOS
Дисплей
Сенсорний екран
Типкольоровий
Тип матриціTFT
Діагональ1.44 "
Роздільна здатність екрану128x128 пікс.
PPI126 ppi
Апаратна частина
Оперативна пам'ять32 МБ
Вбудована пам'ять32 МБ
Додатковоакселерометр
камера
ліхтарик
Джерело живлення
Зарядка пристроюмагнітна
Джерело живленняLi-Pol
Ємність акумулятора400 мАгод
Час роботи (звичайний режим)3 днів
Корпус та ремінець
Матеріал корпусапластик
Ремінецьшвидкознімний
Варіанти ремінцівгума / силікон
Варіанти застібоккласична (з пряжкою)
Офіційний сайтhocotech.it
Дата додавання на E-Katalogвересень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.

Купити Hoco Y100

Усі ціни 124 →

Hoco Смарт-годинник Hoco Y100 Pink with call function

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
829 грн.

Смарт-годинник HOCO Y100 36mm Black (6942007625623) 6942007625623

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
819 грн.

Смарт-годинник HOCO Y100 children watch with call function Black (6942007625623) 6942007625623

+ 25 балів ITbox, Тип - дитячі, Форма годинника - квадратні, Операційна система - пропріетарна, Сумісна ОС - iOS, Android, Ін... щетерфейси підключення - Bluetooth, Тип дисплея - кольоровий, Діагональ дисплея - 1.44", Вбудована пам'ять - 32 МБ, Оперативна пам'ять - 32 МБ, Тип зарядки - бездротова, Час автономної роботи до - до 3 днів, 36 мм, Вага - 44 г
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Дитячий смарт-годинник Hoco Y100 Blue (6942007625630)

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
699 грн.

HOCO 6942007625623

Смарт-годинник HOCO Y100 — це інноваційний гаджет, спеціально створений для дітей, який привертає увагу своїм яскравим дизайн... щеом та високою функціональністю. Цей пристрій дозволяє батькам завжди залишатися на зв'язку з дитиною, забезпечуючи безпеку та комфорт. Вбудований кольоровий сенсорний дисплей із діагоналлю 1.44 дюйма та роздільною здатністю 128 × 128 пікселів забезпечує
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
685 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Hoco Y100

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна