Смартгодинник
Hoco Y12 Ultra (6931474791993)
Відео 3Фото 10 |
Hoco Y12 Ultra
Дисплей:2 ", 282x240 пікс, TFT
Корпус:метал, IP67
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові
Можливість здійснювати Bluetooth-дзвінки.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Y12 Ultra
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoco Y12 Ultra
Усі ціни 61 →Смарт-годинник Hoco Y12 Ultra (Call version) Titan Gold | 1 119 грн. |
Смарт-годинник HOCO Y12 Ultra smart sports watch(call version) Black (6931 | 906 грн. |
Смарт-часы HOCO Y12 Ultra smart sports watch(call version) Black 693147479 | 784 грн. |
HOCO Hoco Y12 Ultra (call version) Black | 1 499 грн. |
Hoco Y12 Ultra Black 427020001 | 999 грн. |
ще 20 пропозицій
22 листопада 2023, 10:06
Підскажіть будь-ласка як скинути до заводських налаштувань якщо заблокований екр #
Підскажіть будь-ласка як скинути до заводських налаштувань, якщо заблокований екран. Пароль не пам'ятаю .
28 жовтня 2023, 22:39
Пропало подключение второе чтобы звонить с часов #
Сначала проучилось подключиться для звонков через Часы потом подключение пропало и больше не появились
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →