Смартгодинник
Hoco Y17
Фото 8 |
Hoco Y17
Дисплей:2.03 ", 296x240 пікс, TFT
Корпус:метал, IP67
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, тонометр, кисень у крові
Можливість здійснювати Bluetooth-дзвінки.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Y17
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoco Y17
Усі ціни 32 →Смарт-годинник HOCO Y17 Smart sports watch(call version) Gold (69420076048 | 971 грн. |
Смарт-часы HOCO Y17 Smart sports watch(call version) Gold 6942007604857 | 894 грн. |
Hoco Y17 Smart sports watch (call version) Black 6942007604840 | 949 грн. |
Смарт-годинник HOCO Y17 Smart sports watch(call version) Gold | 899 грн. |
Смарт-годинник Hoco Y17 Black | 1 779 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →