Смартгодинник
Hoco Y20
Фото 6 |
Hoco Y20
Дисплей:1.53 ", 360x360 пікс, TFT
Корпус:пластик
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові
Можливість здійснювати Bluetooth-дзвінки.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Y20
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoco Y20
Усі ціни 7 →Круглий смарт-годинник Hoco Y20 IP68 Android и iOS | 1 399 грн. |
Смарт Часи Hoco Y20 Колір Чорний | 1 819 грн. |
Смарт Часи Hoco Y20 Колір Срібний | 1 819 грн. |
Смарт годинник круглий Hoco Y20 HD IPS68 дисплей, 1.3 дюйма, гладке скло, | 1 739 грн. |
Смарт годинники круглі Hoco Y20 HD дисплей IPS68, 1.3 дюйми, гладке скло, | 1 739 грн. |
Смарт годинник Hoco Y20 (Bluetooth, IP68, 1.53 дюймів, функція відповіді н | 1 750 грн. |
Наручний Смарт-годинник Smart watch Hoco Y20 | BT 5.1, Track, HeartRate, I | 1 599 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →