Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Смарт годинники та фітнес браслети   /   Hoco
Смартгодинник

Hoco Y13

Фото - Смарт годинник Hoco Y13
Фото 11
Hoco Y13
Дисплей:1.09 ", 240x240 пікс., TFT
Корпус:сталь, 30 WR (3 ATM)
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові
Вбудовані 4 ігри.
Всі характеристики
Характеристики Y13
Основне
Типсмартгодинник
Інтерфейс підключенняBluetooth v5.0
Телефонія
Дзвінки та оповіщеннясповіщення
вібрація
Спорт і туризм
Можливі вимірюванняпульсометр
рівень кисню у крові
кількість кроків
пройдена відстань
витрата енергії (калорії)
час активності
відстеження сну
жіночий календар
Спортивних режимів123 шт.
Дисплей
Сенсорний екран
Типкольоровий
Тип матриціTFT
Діагональ1.09 "
Роздільна здатність екрану240x240 пікс.
PPI220 ppi
Апаратна частина
Модель процесораRealtek 8762DK
Вбудована пам'ять128 МБ
Додатковоакселерометр
Джерело живлення
Зарядка пристроюмагнітна
Джерело живленняLi-Ion
Ємність акумулятора220 мАгод
Час роботи (звичайний режим)7 днів
Корпус та ремінець
Матеріал корпусасталь
Ремінецьшвидкознімний
Варіанти ремінцівгума / силікон
Варіанти застібоккласична (з пряжкою)
Інше
Ступінь захисту30 WR (3 ATM)
Розміри (без ремінця)47x47x14.7 мм
Вага66 г
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.

Купити Hoco Y13

Усі ціни 37 →

Розумний годинник Hoco Y13 Smart Watch Space Black (6931474795212)

Маркетплейс: MAUDAU  Skirda З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 615 грн.

Смарт Часи Hoco Y13 Колір Помаранчевий

Маркетплейс: Rozetka.ua  Gresso З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 363 грн.

Розумний годинник HOCO Y13 Smart watch Space Black

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 299 грн.

Розумний годинник HOCO Y13 Smart watch Elegant Blue

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 399 грн.

Смарт годинник HOCO Y13 Vitality Orange (сріблястий корпус оранжевий ремінець)

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 440 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Hoco Y13