Зарядний пристрій Hoco Z32B Speed up
Відео 1Фото 13 |
Hoco Z32B Speed up |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Купити Hoco Z32B Speed up
Усі ціни 6 →АЗУ 1USB + Type-C Hoco Z32B QC3.0+PD27W Black 6931474739797 | 458 грн. |
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z32B Speed Up PD+QC3.0 Black | 199 грн. |
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z32B Speed up PD20W+QC3.0 car charger | 296 грн. |
Hoco Z32B Speed Up Metal Black 6931474739797 | 279 грн. |
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z32B Speed up PD20W+QC3.0 car charger | 281 грн. |
Hoco Z32B Speed Up Metal Black 87353 | 149 грн. |
Кроха-зарядник Hoco Z32B лише леве випирає з гнізда прикурювача в салоні машини, але забезпечує при цьому швидку зарядку сумісних мобільних гаджетів відповідно до вимог безлічі поширених протоколів прискореної «заправки». Яких саме? Давайте розбиратися.
Швидка зарядка
Через роз'єм USB-C адаптер здійснює зарядку за стандартом Power Delivery. В цьому випадку можна розраховувати на зарядну потужність до 27 Вт. Порт USB A видає потужність 18 Вт. Поблизу нього нанесено гравіювання QC 3.0, що свідчить про підтримку протоколу Qualcomm Quick Charge 3.0. Також для моделі заявлена сумісність з системами швидкої зарядки від Huawei (Fast Charge Protocol, SuperCharge Protocol) і Samsung (Adaptive Fast Charging).
Кольорові маркування
Нутрощі повнорозмірного роз'єму USB A пофарбовані в салатовий відтінок, симетричного USB-C — в помаранчевий. Кольорові маркування застосовуються для інтуїтивного розпізнавання формату портів. Однак в темряві зарядний кабель до адаптера все одно доведеться підключати на дотик, оскільки підсвічування портів у моделі не передбачається.
Невагомий наче пушинка
У базовій конфігурації HOCO Z32B поставляється без зарядних проводів. Також доступний набір «зарядника» з кабелем USB-C – Lightning метрової довжини для заповнення енергетичних запасів в баках акумулятора у iPhone. За непотрібністю зарядний пристрій легко витягується з гнізда прикурювача і кладеться на зберігання в бардачок або кишеню куртки — при вазі всього-на-всього 20 г адаптер ніяк не ускладнює повсякденну ношу користувача.