Зарядний пристрій Hoco N6 Charmer
Фото 14 |
Hoco N6 Charmer |
|
Двопортовий зарядний пристрій середньої потужності з можливістю одночасного обслуговування двох гаджетів і підтримкою популярних технологій швидкої зарядки (Quick Charge 2.0/3.0, Samsung Adaptive Fast Charging, Huawei Fast Charge Protocol). Орієнтовано користувачів, перед якими часто виникає питання одночасної зарядки двох пристроїв. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії 2022 року.
Зарядний пристрій Hoco N6 обладнано інтелектуальною системою керування, яка автоматично встановлює оптимальну напругу кожного конкретного гаджета. Підключені пристрої отримають рівно стільки електроенергії, скільки їм необхідно для відновлення енергоємності в найкоротші терміни та без ризику пошкодження акумулятора. Обслуговувана техніка може підключатися до будь-якого порту USB А (до 18 Вт кожен). Проте за одночасної роботі двох роз'ємів сумарна потужність обмежується 15 Вт. Завдяки сучасній схемотехніці, цей зарядний пристрій може коректно працювати при вхідних напругах живлення від 110 до 240 В. Сумісно з бездротовими зарядними пристроями стандарту Qi. Корпус виготовлений з вогнетривкого полімеру, який стійкий до нагрівання та механічних пошкоджень.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Купити Hoco N6 Charmer
Усі ціни 9 →Мережевий зарядний пристрій HOCO N6 CHARMER Dual Port QC3.0 Black (6931474 | 299 грн. |
СЗУ 2USB Hoco N6 QC3.0 Black 6931474738950 | 311 грн. |
Зарядний пристрій HOCO N6 Charmer Black (6931474738950) 6931474738950 | 276 грн. |
HOCO Зарядний пристрій HOCO N6 Charmer Black (6931474738950) 6931474738950 | 276 грн. |
Сетевое зарядное устройство HOCO N6 Charmer QC3.0 18W black | 260 грн. |
Спершу хотів взяти Baseus GAN на 20 Вт, але якось передумавши переплачувати 100 грн за різницю в зарядженні у 2 Вт. Гадаю, що це відмінний пристрій для поїздок/подорожей та й для дому ідеал. Низька ціна, два порти під зарядку. Компактний розмір, хороша потужність 18 Вт. Чи не знайшов. Хіба що дешевий кабель, але й ним можна покористуватися певну годину. Сергій: користуюся Hoco N6 Charmer кілька місяців |