Термос Maestro MR1638-50 0.5 л
Maestro MR1638-50 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR1638-50 0.5 л
Усі ціни 22 →Термос Maestro 0,5 л 1638-50-MR | 271 грн. |
Maestro 1638-50-MR | 276 грн. |
Термос Maestro 0.5 л Сірий MR-1638-50 | 420 грн. |
Термос Maestro 0.5 л Коричневий MR-1638-50 | 440 грн. |
Термос питний Maestro MR-1638-50 500 мл | 354 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Maestro MR1638-50
Ціни на Maestro MR1638-50 |
---|---|---|---|---|
Maestro MR1638-50 0.5 л | від 235 грн. | 25 пропозицій | ||
Maestro MR1638-75 0.75 л | від 336 грн. | 21 пропозиція | ||
Maestro MR1638-100 1 л | від 363 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →