Смартфон Honor 10 Lite 64 ГБ / 4 ГБ / Dual
Відео 47Фото 10 |
Стиляга від «дочки» компанії Huawei — бренду Honor — з усіма атрибутами смартфона міцного середнього класу. Шарму моделі надає градієнтний перелив задника, а на тлі натовпу однолітків з «монобровами» Huawei Honor 10 Lite 64GB/4GB виділяється гармонійно вписаними в екран краплеподібним вирізом. Дисплей гаджета, розтягнутий по діагоналі на 6.21 дюймів, транслює зображення в максимальній роздільній здатності 2340x1080 пікселів.
Працює пристрій під управлінням доморощеного чипа Kirin 710, найближчим аналогом якого є аналогічний за номером «дракон» від Qualcomm. А значить користувач може розраховувати на впевнений запуск левової частки додатків та ігор без натяку на лаги і пригальмовування системи. У версії з накопичувачем на 64 ГБ смартфон пропонується з 4 або 6 ГБ ОЗП на вибір. У фотографічній частини ключовий акцент зроблено на 24 МП селфі-камеру, а для зв'язки 13 + 2 МП сенсорів з тилу «підвезли» систему штучного інтелекту, яка займається питаннями визначення сцени в кадрі і автоматичної адаптації під неї параметрів зйомки. Акумуляторна батарея моделі ємністю 3400 мАгод відновлює запаси енергії за технологією швидкої зарядки Huawei Power Up.
Купити Honor 10 Lite 64 ГБ / 4 ГБ / Dual
Усі ціни 24 →Смартфон Honor 10 Lite 4/64Gb Blue | 5 295 грн. |
Honor 10 Lite 4/64Gb white | 5 090 грн. |
Смартфон Honor 10 Lite 4/64Gb Blue | 5 199 грн. |
Смартфон Honor 10 Lite 4/64Gb blue | 5 242 грн. |
Смартфон Honor 10 Lite 4/64GB Red | 4 814 грн. |
6 7 12 10 |
Первые несколько месяцев всё в порядке, потом началось... Разочаровало буквально всё, из плюсов только внешний вид. користуюся Honor 10 Lite Dual 32GB більше року |
Сканер отпечатка пальца, фронтальная камера Фризит после обновления, память забивается при повседневном использовании (32 гигов не хватает)
Батарея разряжается за буквально 3 часа, пользуюсь почти 2 года. користуюся Honor 10 Lite Dual 32GB більше року |
Очень прочный корпус и стекло динамик норм, вепкамера хорошая. Заряжается с 0% до 100% за 35 минут!!! Слишком много заплатил за етот телефон ожидал что-то крутое а получил такую себе камеру мало памяти не тянет стабильно 60 фпс в играх таких как Standoff 2 в бравл старсе лагает при звонке в дискорде. користуюся Honor 10 Lite Dual 32GB більше року |
Потянет ли он PUBG,или,допустим World of Tanks Blitz на максималках?
Модификації Honor 10 Lite
Ціни на Honor 10 Lite |
---|---|---|---|---|
Honor 10 Lite 64 ГБ / 4 ГБ / Dual | від 4 296 грн. | 24 пропозиції | ||
Honor 10 Lite 64 ГБ / 6 ГБ / Dual | від 5 307 грн. | 29 пропозицій | ||
Honor 10 Lite 128 ГБ / 6 ГБ / Dual | від 6 108 грн. | 24 пропозиції |
Год использования: экран и фронтальная камера дали о себе знать. Телефон начал жить своей жизнью и стал очень самостоятельным. Сам переключал снимки в галерее, сам печатал и т.д
В общем "малый повзрослел"...
На длительный срок использования, этот телефон абсолютно не рекомендую, максимум на пару месяцев.