М'яч для фітнесу / фітбол Hop-Sport HS-R065YB
Hop-Sport HS-R065YB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hop-Sport 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hop-Sport.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hop-Sport HS-R065YB
Фитбол Hop-Sport HS-R065YB 65 cm фиолетовый | 498 грн. |
Фитбол Hop-Sport HS-R065YB 65 cm зеленый | 498 грн. |
Фитбол Hop-Sport HS-R065YB 65 cm оранжевый | 498 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →