М'яч для фітнесу / фітбол Zelart 1981-75
Zelart 1981-75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zelart 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zelart.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zelart 1981-75
Усі ціни 27 →Фітбол FI-1981-75 Zelart гладкий глянець 75см 1000г PVC ABS технологія бір | 512 грн. |
М'яч для фітнесу фітбол гладкий глянсовий 75 см Zelart My Fit 1981-75 Viol | 513 грн. |
М'яч для фітнесу фітбол гладкий глянсовий 75 см Zelart My Fit 1981-75 Mint | 513 грн. |
М'яч для фітнесу фітбол гладкий глянсовий 75 см Zelart My Fit 1981-75 Turq | 513 грн. |
М'яч для фітнесу фітбол гладкий глянсовий 75 см Zelart My Fit 1981-75 Silv | 513 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →