М'яч для фітнесу / фітбол Zelart 1984-75
Zelart 1984-75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zelart 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zelart.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zelart 1984-75
Усі ціни 12 →М'яч для фітнесу фітбол 75см сатин із системою антивибух Zelart FI-1984-75 | 650 грн. |
М'яч для фітнесу фітбол гладкий сатин 75 см Zelart My Fit 1984-75 Mint | 549 грн. |
М'яч для фітнесу фітбол гладкий сатин 75 см Zelart My Fit 1984-75 Violet | 549 грн. |
М'яч для фітнесу фітбол сатин Zelart FI-1984-75 75см фіолетовий | 493 грн. |
М'яч для фітнесу фітбол сатин Zelart FI-1984-75 75см м'ятний | 493 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →