М'яч для фітнесу / фітбол Hop-Sport HS-R055YB
Hop-Sport HS-R055YB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hop-Sport 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hop-Sport.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hop-Sport HS-R055YB
Фитбол Hop-Sport HS-R055YB 55 cm розовый | 448 грн. |
Фитбол Hop-Sport HS-R055YB 55 cm желтый | 448 грн. |
Фитбол Hop-Sport HS-R055YB 55 cm красный | 448 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →