М'яч для фітнесу / фітбол LiveUp LS3221-75
LiveUp LS3221-75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LiveUp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LiveUp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LiveUp LS3221-75
Усі ціни 8 →Фитбол LiveUP Gym Ball gray голубой LS3221-75b | 492 грн. |
Фітбол LiveUp Gym Ball 75 см Блакитний (LS3221-75b) | 393 грн. |
Фітбол LiveUP GYM BALL блакитний 75см LS3221-75b | 482 грн. |
М'яч для фітнесу LiveUp Gym Ball 75 см (LS3221-75b) Blue | 467 грн. |
М'яч для фітнесу LiveUp Gym Ball 75 см (LS3221-75g) | 661 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →