М'яч для фітнесу / фітбол PowerPlay 4001-65
PowerPlay 4001-65 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerPlay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerPlay.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerPlay 4001-65
Усі ціни 53 →Мяч для фитнеса (фитбол) PowerPlay 4001 Ø65 cm Gymball Лиловый + насос (PP | 640 грн. |
Мяч для фитнеса PowerPlay 4001 65см Лиловый + насос (PP400165Lilac) PP4001 | 623 грн. |
М'яч для фітнесу PowerPlay 4001 65см Блакитний + помпа (PP400165Blue) PP40 | 467 грн. |
PowerPlay М'яч для фітнесу PowerPlay 4001 65см Ліловий + помпа (PP400165Li | 640 грн. |
М'яч гімнастичний PowerPlay 4001 Black 65 см + насос (PP400165Black) | 640 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →