М'яч для фітнесу / фітбол Fitex MD1225-65
Fitex MD1225-65 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fitex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fitex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fitex MD1225-65
Мяч гимнастический Fitex 65 см MD1225-65 | 518 грн. |
Мяч гимнастический Fitex MD1225-65 65 см синий | 522 грн. |
М'яч гімнастичний Fitex MD1225-65 із захистом від розриву, 65 см | 522 грн. |
М'яч для фітнесу (фітбол) Fitex MD1225 65 см синій | 574 грн. |
forumman38.net
4 червня 2021, 21:01
Есть ниппель или только затычка ? #
Есть ниппель или только затычка ?
Накачивать иглой для футбольного мяча?
РекомендуємоПорівняти в таблиці →