М'яч для фітнесу / фітбол PowerPlay 4003-65
Фото 6 |
PowerPlay 4003-65 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerPlay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerPlay.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerPlay 4003-65
Усі ціни 56 →Мяч для фитнеса PowerPlay 4003 65см Light Grey (PP400365cmLight-grey) PP40 | 705 грн. |
М'яч для фітнесу PowerPlay 4003 65см Light Grey (PP400365cmLight-grey) PP4 | 720 грн. |
PowerPlay М'яч для фітнесу PowerPlay 4003 65 см Ліловий + помпа (PP400365c | 720 грн. |
М'яч для фітнесу PowerPlay 4003 65 см Ліловий + насос | 720 грн. |
Мяч для фитнеса PowerPlay 4003 65см Зеленый + насос (PP400365Green) PP4003 | 662 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →