Портативна колонка Hopestar H52
Відео 6Фото 25 |
Hopestar H52 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hopestar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hopestar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hopestar H52
Усі ціни 9 →Портативна акустика Hopestar H52 Blue | 589 грн. |
Портативна Bluetooth колонка Hopestar H52 Чорна Текстиль, Пластик, Гума | 810 грн. |
Портативна акустика Hopestar H52 Black | 589 грн. |
Портативна Bluetooth-колонка Hopestar H52 Black | 638 грн. |
Портативна Bluetooth колонка Hopestar H52 із дальністю підключення до 10 м | 792 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →