Бойлер Hotpoint-Ariston ANDRIS R 10 (3100797)
Відео 1Фото 2 |
Hotpoint-Ariston ANDRIS R 10 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hotpoint-Ariston ANDRIS R 10
Усі ціни 59 →Ariston Ariston Andris RS 10/3 3100631 | 4 199 грн. |
Ariston Ariston ANDRIS RS 10/3 (3100631) | 4 200 грн. |
Водонагрівач Ariston ANDRIS RS 10/3 (3100631) | 4 200 грн. |
Бойлер електричний Ariston ANDRIS RS 10/3 3100631 (3100631) | 4 200 грн. |
Бойлер Ariston ANDRIS RS 10/3 10 л (3100631) 3100631 | 4 200 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості водонагрівача Hotpoint-Ariston ANDRIS R 10:
- Модель ANDRIS R 10U — установка під раковиною
Модификації Hotpoint-Ariston ANDRIS R 10
Ціни на Hotpoint-Ariston ANDRIS R 10 |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston ANDRIS R 10 U | від 3 320 грн. | 59 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston ANDRIS R 10 | від 3 462 грн. | 63 пропозиції | ||
Hotpoint-Ariston ANDRIS R 15 U | від 3 635 грн. | 68 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston ANDRIS R 15 | від 3 710 грн. | 60 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston ANDRIS R 30 | від 4 200 грн. | 59 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →