Бойлер Hotpoint-Ariston ANDRIS R 15 (3100799)
Відео 1Фото 2 |
Hotpoint-Ariston ANDRIS R 15 |
|
Не займає багато місця компактний накопичувальний водонагрівач, є приладом середнього класу і віднесений виробником до бюджетної цінової категорії. Легко встановлюється на стіні в вертикальному положенні, при цьому труби підключаються до пізнаваних за колірною маркуванні сгонам і вся система виглядає акуратно і привабливо. Завдяки збільшеній товщині шару теплоізолятора робоча температура може досягати максимальної позначки 80 °C.
При цьому ТЕН потужністю 1200 Вт забезпечує її підйом на 45 °C від початкового значення всього за три чверті години. Бойлер Ariston Hotpoint-ANDRIS R 15 управляється за допомогою вбудованого терморегулятора. Для продовження експлуатаційного періоду передбачена захист від перегріву, а також замінний анод з магнію, який запобігає корозії емальованого зсередини бака об'ємом 15 л, виготовленого з високосортної сталі. Враховуючи невелику вагу 7,4 кг, демонтаж приладу для планового технічного обслуговування не викликає особливих труднощів і не забирає багато часу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Купити Hotpoint-Ariston ANDRIS R 15
Усі ціни 56 →Ariston Ariston Andris RS 15/3 3100633 | 4 499 грн. |
Ariston Ariston ANDRIS RS 15/3 (3100633) | 4 500 грн. |
Водонагрівач Ariston ANDRIS RS 15/3 (3100633) | 4 500 грн. |
Бойлер Ariston ANDRIS RS 15/3 15 л (3100633) 3100633 | 4 500 грн. |
Бойлер електричний Ariston Andris RS 15/3 (3100633) 3100633 | 4 500 грн. |
- Модель ANDRIS R 15U — установка під раковиною
Модификації Hotpoint-Ariston ANDRIS R 15
Ціни на Hotpoint-Ariston ANDRIS R 15 |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston ANDRIS R 10 U | від 3 320 грн. | 58 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston ANDRIS R 10 | від 3 462 грн. | 62 пропозиції | ||
Hotpoint-Ariston ANDRIS R 15 U | від 3 635 грн. | 67 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston ANDRIS R 15 | від 3 710 грн. | 59 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston ANDRIS R 30 | від 4 200 грн. | 58 пропозицій |