Ноутбук HP 255 G9 [255G9 6S7A5EA]
Відео 11Фото 11 | від 21 470 до 29 627 грн. Порівняти ціни 9 →Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Ryzen 5, 5625U, 2.3 ГГц Відеокарта:Vega 7 ОЗП:8 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 256 ГБ ОС:Windows 11 Pro Вага ноутбука:1.74 кг |
Модифікації HP 255 G9 50
Характеристики
HP 255 G9 [255G9 6S7A5EA] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP 255 G9 [255G9 6S7A5EA]
Сортувати
HP 255 G9 6S7A5EA | 27 999 грн. |
Ноутбук Hp 255 G9 (6S7A5EA) | 21 822 грн. |
Ноутбук HP 255 G9 Ryzen 5-5625U/8GB/256/Win11P (6S7A5EA) | 26 175 грн. |
Ноутбук Hp 255 G9 (6S7A5EA) | 21 470 грн. |
HP 255 G9 Ryzen 5-5625U/8GB/256/Win11P (6S7A5EA) EU | 26 934 грн. |
Ноутбук HP 250 G9 (6S7A5EA) 6S7A5EA | 21 878 грн. |
HP 255 G9 AMD Ryzen 5-5625U/8 ГБ/256/Win11P (6S7A5EA) | 26 350 грн. |
HP 255 G9 AMD Ryzen 5-5625U/8 ГБ/256/Win11P (6S7A5EA) 6S7A5EA | 26 350 грн. |
Ноутбук HP 255 G9 Ryzen 5-5625U/8GB/256/Win11P (6S7A5EA) EU | 29 627 грн. |
Закрити
0 0 1 5 |
В целом неплохая машина для работы или учебы. Покупался под универ, главными критериями были нормальный процессор для AutoCAD, хорошая матрица и небольшой вес. Достаточно мощный процессор с отличной встройкой. Хорошая память с завода, мне попалась плашка 3200 CL22 на чипах Hynix CJR, докупил вторую для двухканала. Вполне адекватная цена за такие характеристики. Приятный трекпад; не макбук, но блевать от него явно не тянет. Разборка - сущий ад. Нижняя панель покрывает борты, из-за этого подцепить медиатором ее будет очень сложно. Охлаждение достаточно слабое, в нагрузке процессор стабильно опускается до 2.5-3ггц. Качество сборки и самих материалов оставляет желать лучшего, хотя это и не модель бизнес-сегмента. Илья Мельник: користуюся HP 255 G9 кілька місяців |
Показано 1 з 6 відгуків
ще 5 відгуків
Відеоогляди
Рекомендуємо