Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   SSD-накопичувачі   /   Verbatim

SSD Verbatim Vi550 49350 128 GB

Фото - SSD Verbatim Vi550 49350 128 GB
Відео 7
Verbatim 49350
Тип
внутрішній
Об'єм
128 GB
Форм-фактор
2.5"
Роз'єм
SATA 3
Контролер
Phison PS3111
Тип пам’яті
3D TLC NAND
Зовнішня швидкість запису
430 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
560 МБ/с
Ударостійкість під час роботи
1500 G
Напрацювання на відмову
2 млн. год
IOPS запису
81 тис
IOPS зчитування
61 тис
TBW
75 ТБ
DWPD
0.5 разів/день
Гарантія виробника
3 роки
Розміри
100х70х7 мм
Вага
45 г
Офіційний сайт
verbatim-europe.co.uk
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Як вибрати SSD накопичувачВибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.

Купити Verbatim Vi550 49350 128 GB

Verbatim Vi550 S3 128 GB (49350)

Накопичувач SSD Verbatim Vi550 S3 128 GB (49350)
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 36 міс.
Поскаржитись
1 481 грн.

SSD-накопичувач Verbatim Vi550 S3 SATA III 128GB (49350) 49350

Verbatim Vi550 S3 SATA III — твердотільний накопичувач місткістю 128 ГБ для апгрейду настільних комп'ютерів та ноутбуків. Завдяки йому можна підвищити продуктивність вашої системи, збільшити швидкість завантаження програм та оптимізувати роботу загалом, просто замінивши жорсткий диск або твердотільний диск старої моделі.Накопичувач Vi550 оснащений... щечудовим контролером для забезпечення
Ktc.uaЗ нами 7 років
(Рівне)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
1 399 грн.

SSD накопичувач Verbatim Vi550 S3 128GB 2.5 (49350) [157799]

Маркетплейс: Rozetka.ua  Geekon З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 499 грн.

Динаміка цін на Verbatim Vi550 49350 128 GB

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Verbatim Vi550 49350

Ціни на Verbatim Vi550 49350
Verbatim Vi550 49353 1 TBвід 5 577 грн.20 пропозицій
Verbatim Vi550 49354 2 TBвід 9 499 грн.18 пропозицій
Verbatim Vi550 49350 128 GBвід 1 399 грн.3 пропозиції
Verbatim Vi550 49351 256 GBвід 2 080 грн.19 пропозицій
Verbatim Vi550 49352 512 GBвід 4 064 грн.15 пропозицій
Відеоогляди