SSD Apacer Panther AS350 95 95.DB260.P100C 128 ГБ
Відео 4 | 720 грн. Купити! SSD накопичувач Apacer as350 128gb 2.5" (95.db260.p100c)Маркетплейс: Rozetka.ua Your HouseЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Apacer 95.DB260.P100C |
|
Не зовсім звичайний SSD Apacer Panther AS350 за логікою виробника повинен стати відмінним кандидатом на установку в стаціонарні ігрові ПК і робочі ноутбуки, до цього моменту працювали з звичайними HDD. На тлі конкурентів виділяється високими операційними швидкостями і оригінальним дизайном: забарвлення корпусу оформлена у вигляді візерунків на шкірі плямистої пантери. Втім, всередині корпусу комп'ютера або ноутбука його мало хто побачить, тому цікавіше його характеристики.
Отже, SSD показує високу продуктивність при виконанні лінійних операцій читання 560 МБ/с), так і при записі (540 МБ/с). Щоправда, через обмежень буфера при безперервного запису файлів великих розмірів швидкість знижується в кілька раз, іноді опускаючись до рубежу в 100 МБ/с. Виконаний в корпусі 2.5-дюймового форм-фактора, має стандартну товщину (7 мм) і може встановлюватися в будь-повнорозмірні ноутбуки. Як і всі якісні твердотельники, підтримує технології S. M. A. R. T., TRIM і PFM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Модификації Apacer Panther AS350 95 95.DB260.P100C
Ціни на Apacer Panther AS350 95 95.DB260.P100C |
---|---|---|---|---|
Apacer Panther AS350 95 95.DB260.P100C 128 ГБ | від 720 грн. | 1 пропозиція | ||
Apacer Panther AS350 95 95.DB2A0.P100C 256 ГБ | від 925 грн. | 4 пропозиції | ||
Apacer Panther AS350 95 95.DB2E0.P100C 512 ГБ | від 1 298 грн. | 6 пропозицій | ||
Apacer Panther AS350 95 95.DB2G0.P100C 1 ТБ | від 2 124 грн. | 6 пропозицій |