Картридж HP 305 6ZD17AE
HP 305 6ZD17AE |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог HP 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели HP.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить HP 305 6ZD17AE
Струйный комплект картриджей HP 305 Black + Color (6ZD17AE) 6ZD17AE | 1 319 грн. |
Струменевий комплект картриджів HP 305 Black + Color (6ZD17AE) | 1 490 грн. |
Струменевий картридж HP HP 305 Black/Tri-color (6ZD17AE) | 1 778 грн. |
Купив цей оригінальний картридж на Rozetka який 2 принтери розпізнають як не оригінал. Причому з іншими з другого магазину працюють. Сервіс і магазин шлють один до одного відмовляючись вирішувати очевидну проблему. Відбрехалися бумажкою що все працює, чого бути ніяк не може. Будьте готові викинути 500 гривень без жодних гарантій. Працює. Якщо повезе Сервісу немає Имя Фамилия: пользуюсь HP 305 3YM60AE менее месяца |
Добавить отзыв
Модификации HP 305 6ZD17AE
Цены на HP 305 6ZD17AE |
---|---|---|---|---|
HP 305 6ZD17AE | от 1 319 грн. | 5 предложений | ||
HP 305 3YM60AE | от 588 грн. | 35 предложений | ||
HP 305XL 3YM63AE | от 599 грн. | 31 предложение | ||
HP 305 3YM61AE | от 579 грн. | 41 предложение | ||
HP 305XL 3YM62AE | от 1 075 грн. | 29 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →